Hakkımızda

LaMED Görüntüleme Merkezi Ocak 2004 tarihinde kuruldu. Mesleki tecrübelerimizin en fazla olduğu mammografi ve ultrasonografi cihazları ile yola çıktık. Cihazlarımız o tarihte kullanılan son teknolojilerdi. İzmir'in ilk CR-mammografi cihazı ve yüksek rezolüsyonlu renkli Doppler ultrasonografi cihazı, bir doktor, bir teknisyen ve bir sekreter kadrosu ile hizmet vermeye başladık. Geçen yıllar içerisinde teknolojik gelişmeleri takip etmeyi bırakmadık. Konumuzda hep TEKNOLOJİK ÖNDER olmayı hedefledik.

Hakkimizda Resim
Bugün merkezimizde;
  • Manyetik Rezonans Görüntüleme
  • Tomosentez (3 boyutlu) Dijital Mammografi
  • Doppler Ultrasonografi/Elastografi
  • Kemik Dansitometri
  • Dijital Röntgen,cihazları son teknolojik donanımlarla hizmet vermektedir.

Cihazlarımızı yenilerken, bilgilerimizi sürekli güncelledik ve deneyimlerimizle birleştirdik. Bugün LaMED’de spesifik konularda deneyimli radyoloji uzmanı görev yapmaktadır.Cihazlarımızın sahip olduğu yüksek kapasiteli çekimler, her hasta için en uygun şekilde seçilmektedir. Meme MR'ı eşliğinde Vakum Biyopsi ve tel işaretleme işlemleri İzmir'de ilk kez kurumumuzda yapıldı. Hala bu hizmeti veren tek merkez konumundayız. Multiparametrik Prostat MR en detaylı şekilde kurumumuzda yapılmaktadır. MR TRUS Fizyon Biyopsi başarı ile uygulanmaktadır.

Deneyimli uzman hekimlerimiz bu cihazlarla en sofistike, en rutin dışı tetkikleri uygulamaktadır. Elde edilen görüntüler titizlikle değerlendirilir. Deneyim süzgecinden geçirilerek yorumlanır.

Her zaman hastalarımıza sıkıntılarını unutturacak keyifli, huzurlu ve hijyenik bir ortamda hizmet vermeyi amaçladık. Bu amaçla zaman içerisinde mekan değişiklikleri yaptık. Ekim 2016 tarihinde taşındığımız yeni mekanımızda mütevazi bir bahçe ortamı ve engelli dostu mimari de sağlayabilmiş olmak bizleri çok mutlu ediyor.

Hakkimizda Resim

Geçen yıllar içerisinde LaMED ekibini oluşturan deneyimli ve güler yüzlü kadromuz, kayıp vermeksizin sayıca arttı. Tanıdık bir sima tarafından güler yüzle karşılanma keyfini hastalarımıza sunabilmek bizlere gurur vermektedir.

Ayrıca 2004 yılından itibaren mevcut film/tetkik arşivimiz ile hastalarımızın kendilerini güven içinde hissetmelerini sağlamak bizleri motive etmektedir.

LaMED de kanıta dayalı tıp yapılmaktadır. Eşlikçimiz her zaman bilimsel etik ve deontolojidir. Bu değerlerle her zaman en kaliteli Radyoloji hizmetini sunabilmek tek amacımızdır.